Dni Domoviny zvýhodnenie 50 % na všetko s kódom domovina50

Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 6731 hodnotení
5
6596x
4
62x
3
39x
2
1x
1
33x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

IM Avatar autora Ivanka Meruňková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 24.12.2023
Vynikající med 😋
JP Avatar autora Jana Pavlasová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 24.12.2023
Velmi rychle dodání, vřele doporučuji 👍
LH Avatar autora Ladislav Hanzl Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 24.12.2023
RZ Avatar autora Rastislav Závodský Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 24.12.2023
Doručenie bolo rýchle, produkt bol pekne zabalený a tiež veľmi chutný. Som nad mieru spokojný a moji blízky tiež.
IB Avatar autora Iveta Balánová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 24.12.2023
KZ Avatar autora Kristýna Zachová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23.12.2023
MK Avatar autora Miroslava Kouřilová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23.12.2023
PZ Avatar autora Pavlina Zádrapová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23.12.2023
Super obchod a všechno mňamozni určitě zase objednam
J Avatar autora Jana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23.12.2023
PK Avatar autora Petra Kocmanová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23.12.2023
ZT Avatar autora Zdenka Talafantová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23.12.2023
Avatar autora Kristýna Štolcová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23.12.2023
Vše super 👍
PM Avatar autora Peter Michalovič Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23.12.2023
JK Avatar autora Jitka Kotyková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23.12.2023
MS Avatar autora Martin Schulmeister Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23.12.2023
Všechno proběhlo k oboustranné spokojenosti? Tak alespoň z mé strany 😀.
PV Avatar autora Pavlína Volná Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23.12.2023
Velká spokojenost, výborná komunikace, výborná chuť medu se zázvorem
RB Avatar autora René Bednárek Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23.12.2023
supr nakup,vse ok
JV Avatar autora Jaroslava Voštová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23.12.2023
Vynikající!!
RV Avatar autora Radek Vodrážka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23.12.2023
Vynikající👍👍👍
VB Avatar autora Vladimíra Bodláková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23.12.2023
Velmi jsem spokojená, úžasné vyrobky

Ovládacie prvky výpisu

6731 položiek celkom