Hodnotenie obchodu
5,0
Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
6708 hodnotení
5
6574x
4
61x
3
39x
2
1x
1
33x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
LN
Lenka Neumannová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.6.2024
ŠM
Šarka Malíková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.6.2024
DJ
Denisa Jelenová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.6.2024
Ano
PČ
Petr Černota
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.6.2024
MV
Magdalena Vystrčilová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.6.2024
Vše bylo výborně a dobře zabalené
HP
Hana Plebanova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.6.2024
Velmi
ZH
Zuzana Hlavičková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.6.2024
Vše vynikající.
LP
Lenka Pečená
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.6.2024
Vše super 👍👍👍
PP
Petra Povolná
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.6.2024
N
Nikola
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.6.2024
Na balíček jsem si pár dní počkala, ale letos jsem objednávala dárky pro paní učitelky s předstihem. Takže nic, co by extra hořelo :) Z obchodu nám přišel i omluvný email, že jsou zaměstnanci včelařství na konci školního roku vytížení. Medíky přišly velice pečlivě zabalené a děkujeme i za malý dáreček. Chuť ochucených medů nemůžu posoudit, ale designově se mi dárkové balení moc líbilo. Děkujeme :)
D
Dana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
28.6.2024
Medy jsou fajn,ale to kvítí se nějak nepovedlo. A jsem ráda,(i když cena je nízká,), že balíček byl součástí objednávky.
Chtěla jsem poslat foto,ale nejde to. Takže mi vylezly 2 lístky něčeho.
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
28.6.2024
Dobrý den, Dano,
děkujeme moc za milé hodnocení a zpětnou vazbu. Vaší zpětné vazby si ceníme a budeme pracovat s kvetoucí směsí, aby byla pro oko a včeličky krásnější. Krásné léto, Zdeňka
K
Kateřina
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
28.6.2024
Krasne zabalena objednávka, medy vypadají skvele, budečák krásný dárek!!
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
28.6.2024
Dobrý den, Kateřino, za Váš nákup, kladnou recenzi i doporučení Vám moc děkujeme, záleží nám na spokojenosti každého zákazníka a snažíme se pro ni udělat vždy maximum, proto nás těší, že i Vy "odcházíte" z našeho obchodu spokojená. Těšíme se na Váš další nákup. Přeji Vám příjemný den, Zdeňka
M
Martina
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.6.2024
I přes počáteční obavy, že balíček nedorazí včas, udělala paní Zdeňka všechno, co mohla a naše paní učitelky se zítra dočkají medové dobroty 😊...moc děkuji 🍀
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
28.6.2024
Dobrý den, Martino, za Váš nákup, kladnou recenzi i doporučení Vám moc děkujeme, záleží nám na spokojenosti každého zákazníka a snažíme se pro ni udělat vždy maximum, proto nás těší, že i Vy "odcházíte" z našeho obchodu spokojená. Těšíme se na Váš další nákup. Přeji Vám příjemný den, Zdeňka
NK
Naďa Kořínská
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.6.2024
Rychlé dodání,perfektně zabalené, velmi spokojeni.
Výborné medovomalinové a jahodové produkty.
Pro vnoučata velká mňamka
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
27.6.2024
Dobrý den, Naďo, za Váš nákup, kladnou recenzi i doporučení Vám moc děkujeme, záleží nám na spokojenosti každého zákazníka a snažíme se pro ni udělat vždy maximum, proto nás těší, že i Vy "odcházíte" z našeho obchodu spokojená. Těšíme se na Váš další nákup. Přeji Vám příjemný den, Zdeňka
JM
Jana Maredová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.6.2024
K
Klára
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.6.2024
V pátek objednáno,ve středu přišlo.Super zabaleno.Objednáno menší balení pro paní učitelky,snad budou spokojeny.Obchudek mohu jen doporučit.😉
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
26.6.2024
Dobrý den, Klárko, za Váš nákup, kladnou recenzi i doporučení Vám moc děkujeme, záleží nám na spokojenosti každého zákazníka a snažíme se pro ni udělat vždy maximum, proto nás těší, že i Vy "odcházíte" z našeho obchodu spokojená. Těšíme se na Váš další nákup. Přeji Vám příjemný den, Zdeňka
ZM
Zdenička Málková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.6.2024
AM
Alena Matyasova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.6.2024
KZ
Kateřina Zárubová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.6.2024
Skvělé, že se dají objednat různé velikosti medu. Brala jsem malé pro pani učitelky. Tak snad budou spokojené, chuť tedy posoudit nemohu.
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
26.6.2024
Dobrý den, Kateřino, za Váš nákup, kladnou recenzi i doporučení Vám moc děkujeme, záleží nám na spokojenosti každého zákazníka a snažíme se pro ni udělat vždy maximum, proto nás těší, že i Vy "odcházíte" z našeho obchodu spokojená. Těšíme se na Váš další nákup. Přeji Vám příjemný den, Zdeňka
HH
Hana Horáková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
24.6.2024
Moc milý obchod, vše doručeno rychle a krásně zabaleno.
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
26.6.2024
Dobrý den, Haničko, děkujeme za hodnocení. S pozdravem, Zdeňka