Hodnotenie obchodu
5,0
Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
6708 hodnotení
5
6574x
4
61x
3
39x
2
1x
1
33x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
MŠ
Martina Šnebergerová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.6.2024
Skvělé produkty od ještě skvělejších lidiček. Je vidět, že práci nejen se včelkama děláte s láskou. ❤️🐝
Produkty, objednávka, dodání i komunikace skvělá, všem vřele doporučuji.
Ochucené medy jsou opravdu top a mini baleníčka jsou skvělou volbou kohokoliv obdarovat nebo ochutnat nečekané a zajímavé kombinace ❤️ a následně si koupit větší balení.
Balení je krásně balené, s poděkováním i návodem jak ochucené medy využít.
Děkujeme, že tu jste 🐝❤️
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
20.6.2024
Milá Martino, to je úžasná recenze! Moc nás těší, že se Vám naše produkty a služby líbily. Snažíme se do práce s včelami i s našimi produkty vkládat maximum lásky a péče, a proto nás Vaše slova zahřála u srdce. Jsme rádi, že Vám chutnaly naše ochucené medy. Mini baleníčka jsou ideální pro ochutnávku nečekaných a lahodných kombinací a následné pořízení většího balení. Snažíme se, aby naše produkty potěšily nejen chuťové pohárky, ale i oko, a proto dbáme i na krásné a originální balení. Velmi si vážíme Vašeho doporučení. Jsme tu pro Vás a rádi Vám i nadále budeme zpříjemňovat život našimi včelími produkty. Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na Vaše další objednávky! Krásné léto, Zdeňka
MM
Martin Musil
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.6.2024
rychlost a super klíčivost semínek :)
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
20.6.2024
Dobrý den Martine, děkujeme za hodnocení semínek. Budeme rádi, když nám ukážete jak Vám kytičky krásně kvetou. Přejeme Vám krásné léto a budeme se těšit na další objednávky, Zdeňka
IS
Iveta Sedláková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.6.2024
Rychlé dodání. A ty medy to je luxus 👌. Ráda si objednám znovu.
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
20.6.2024
Dobrý den Iveto, děkujeme za laskavé hodnocení. Velice si vážíme Vaší recenze. Budeme se těšit na další objednávky! Krásný den, Zdeňka
KJ
Kateřina Jirová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.6.2024
MP
Martina Panagopulosová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.6.2024
Úžasný nákup. Dopoledne objednáno, druhý den dopol. (ani ne za 24h) mi přišel balík domů. Vše pečlivě zabaleno. Rozhodně doporučuji!!! Kupovala jsem medy a medoviny jako dárky pro paní učitelky na konec školního roku.
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
19.6.2024
Dobrý den Martino, za Váš nákup, kladnou recenzi i doporučení Vám moc děkujeme, záleží nám na spokojenosti každého zákazníka a snažíme se pro ni udělat vždy maximum, proto nás těší, že i Vy "odcházíte" z našeho obchodu spokojená. Těšíme se na Váš další nákup. Přeji Vám příjemný den. S přátelským pozdravem, Zdeňka
JM
Jaroslav Mikšovský
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.6.2024
JT
Jana Tomková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
17.6.2024
RŘ
Renata Řezáčová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
17.6.2024
Jsem spokojená.Rychlé dodání a med je výborný.
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
17.6.2024
Děkujeme Vám za Vaši recenzi! Velmi si ji vážíme. S pozdravem, Zdeňka
JB
Jana Bendlová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.6.2024
AŠ
ANNA Šušlíková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.6.2024
Hezký den! Jsem spokojena,krásně zabalený,bez úhony a strašně dobrý!
Děkuji,přeji krásné léto šušlíková
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
17.6.2024
Děkujeme Vám za Vaši recenzi! Velmi si ji vážíme. S pozdravem, Zdeňka
DV
Dana Valentová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.6.2024
Velmi. Rychlé dodání výtečného ochuceného medu 👏👏👏♥️
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
17.6.2024
Děkujeme Vám za Vaši recenzi! Velmi si ji vážíme. S pozdravem, Zdeňka
L
Libuše
Hodnotenie obchodu je 3 z 5 hviezdičiek.
|
15.6.2024
S medy jsem moc spokojená a doporučuji. Ale semínka mě zklamaly. Nasela jsem je do truhlíků a těšila se na kytičky. Bohužel rostou tam hlavně trávy, kopřivy. Naštěstí to trochu zachraňují červené listy.
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
17.6.2024
Milá paní Libuško, děkujeme moc za zpětnou vazbu. Velice si jí vážíme. Jsme rádi, že medíky Vám chutnají. Je nám líto, že vám truhlíky ještě nekvetou, věřím, že začnou. Hold luční kvítí jsou i kopřivy. Krásné léto, plné květů, Zdeňka
VK
Vladislava Kopřivová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
15.6.2024
Medíky jsou moc mňam
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
17.6.2024
Děkujeme Vám za Vaši recenzi! Velmi si ji vážíme. S pozdravem, Zdeňka
AM
Anna Malá
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
15.6.2024
vynikající medíčky zase si objednám až spotřebujeme
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
17.6.2024
Děkujeme Vám za Vaši recenzi! Velmi si ji vážíme. S pozdravem, Zdeňka
LT
Lenka Tomková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.6.2024
Spokojenost, rychlé dodání, dobrá komunikace. Medy moc chutnaly.
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
17.6.2024
Děkujeme Vám za Vaši recenzi! Velmi si ji vážíme. S pozdravem, Zdeňka
DF
Dana Folwarczna
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.6.2024
JS
Jana Samešová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.6.2024
Rychlost dodání, dárek pro paní učitelku..
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
17.6.2024
Děkujeme Vám za Vaši recenzi! Velmi si ji vážíme. S pozdravem, Zdeňka
JK
Jiřina Košíková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.6.2024
KŽ
Katarína Žallmannová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.6.2024
Vždy naprostá spokojenost
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
13.6.2024
Dobrý den Kataríno, za Váš nákup, kladnou recenzi i doporučení Vám moc děkujeme, záleží nám na spokojenosti každého zákazníka a snažíme se pro ni udělat vždy maximum, proto nás těší, že i Vy "odcházíte" z našeho obchodu spokojený. Těšíme se na Váš další nákup. Přeji Vám příjemný den. S přátelským pozdravem, Zdeňka
LŠ
Lucie Šimková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.6.2024
Chut výborná jen nemuzu prijit na chut dracimu ovoci.vubec ho v mediku necitim.a mam ho moc rada....
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
13.6.2024
Dobrý den Lucie, za Váš nákup, kladnou recenzi i doporučení Vám moc děkujeme, záleží nám na spokojenosti každého zákazníka a snažíme se pro ni udělat vždy maximum, proto nás těší, že i Vy "odcházíte" z našeho obchodu spokojený. Těšíme se na Váš další nákup. Přeji Vám příjemný den. S přátelským pozdravem, Zdeňka