Hodnotenie obchodu
5,0
Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
6708 hodnotení
5
6574x
4
61x
3
39x
2
1x
1
33x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
MM
Michaela Moravcová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.7.2024
Velký výběr, chutné produkty, rychlé dodání a starostlivá zabalení.
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
19.7.2024
Dobrý den, Michaelo, děkujeme moc za milé hodnocení a zpětnou vazbu. Vaší zpětné vazby si ceníme. Krásné léto, Zdeňka
PD
Petr Dušek
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.7.2024
JC
Jolana Chudá
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.7.2024
Vše v pořádku,spokojenost,medíky lahodné. Doručení rychlé , bytelně zabaleno.Objedbala jsem už po druhé, lipový a úplná spokojenost. Můžu jen doporučit. Děkuji a přeji majitelům ať se daří.
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
18.7.2024
Milá Jolano, dovolte nám, abychom Vám srdečně poděkovali za Vaše úžasné hodnocení našich medů a e-shopu! Vaše pochvala nás nesmírně potěšila a moc si jí vážíme. Jsme rádi, že Vám naše dobroty chutnají a že jste s nákupem u nás spokojeni. Snažíme se Vám nabídnout jen to nejlepší - ať už se jedná o kvalitní med, rychlé dodání, nebo milou komunikaci. Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější a Vaše kladná recenze nás motivuje k tomu, abychom i nadále dělali vše pro to, abychom Vám i v budoucnu poskytovali ten nejlepší servis a produkty té nejvyšší kvality. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další objednávky! S pozdravem, Zdeňka
KZ
Kateřina Zachová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.7.2024
Vše bylo v pořádku. Zatím jsem ochutnala rybíz, ten je vynikající a dračí ovoce, které je podle mého takové nevýrazné. Mám ještě několik příchutí. Těším se až ochutnám další.😉
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
17.7.2024
Dobrý den, Kateřino, děkujeme moc za milé hodnocení a zpětnou vazbu. Vaší zpětné vazby si ceníme. Krásné léto, Zdeňka
MG
Markéta Geržová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.7.2024
EB
Eva Bešťáková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.7.2024
Opravdu vynikající medy 😊
Maliny v medu nemají chybu.
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
17.7.2024
Dobrý den, Evi, děkujeme moc za milé hodnocení a zpětnou vazbu. Vaší zpětné vazby si ceníme. Krásné léto, Zdeňka
AŠ
Adéla Kejdana Štěpánová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.7.2024
VN
Vendulka Nejedla
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.7.2024
Ano velmi, kvalitní, výborný 😘
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
17.7.2024
Dobrý den, Vendulko, děkujeme moc za milé hodnocení a zpětnou vazbu. Vaší zpětné vazby si ceníme. Krásné léto, Zdeňka
DH
Dana Hanzlikova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
15.7.2024
Zatím jsem ochutnala banán v medu...a vydržel mi celé dva dny...nešlo přestat mlsat...těším se,až ochutnání zbytek objednávky....Líbilo se mi vlastnoručně napsané poděkování za zakoupení produktu...je milé vědět,že komunikujeme s lidmi...a ne s roboty...
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
15.7.2024
Milá paní Dano, to je skvělé, že Vám Banán v medu tak chutnal a vydržel Vám na dva dny! Těší nás, že Vám chutná.
Jsem ráda, že se Vám líbilo i ručně psané poděkování. Snažíme se, abychom s našimi zákazníky budovali osobní vztahy a ukázali jim, že si vážíme jejich nákupu.Máme lidský přístup a vážíme si každého zákazníka.
Těšíme se, až ochutnáte i zbytek Vaší objednávky! Doufáme, že Vám bude chutnat stejně jako banán v medu.
Mějte se krásně,
Zdeňka
FF
Frantisek Fous
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
15.7.2024
Zatím jsme ochutnali draci ovoce. Je úúúzasne. Budeme objednávat další příchuť.
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
15.7.2024
Milý Františku,
tímto bychom Vám chtěli z celého srdce poděkovat za Vaše úžasné hodnocení našich medů a našeho e-shopu! Vaše slova pochvaly pro nás moc znamenají a velice si jich vážíme.
Jsme nesmírně rádi, že Vám naše produkty chutnají a že jste s nákupem v našem e-shopu byli spokojeni. Snažíme se, abychom našim zákazníkům nabídli jen to nejlepší, ať už se jedná o kvalitní med, rychlé a spolehlivé dodání, nebo vstřícnou komunikaci.
Vaše spokojenost je pro nás prioritou a Vaše kladná recenze nás motivuje k tomu, abychom i nadále dělali vše pro to, abychom Vám i nadále poskytovali ten nejlepší servis a produkty té nejvyšší kvality.
Ještě jednou Vám moc děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na Vaše další objednávky!
S pozdravem,
Zdeňka
P.S. Nezapomeňte se podívat i na naše další produkty, které by se Vám mohly líbit!
MA
Michaela Anderlová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.7.2024
LŠ
Lenka Školoudová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.7.2024
Rychlí,ochotný a produkty naprosto super.
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
15.7.2024
Milá Lenko,
dovolte nám, abychom Vám srdečně poděkovali za Vaše úžasné hodnocení našich medů a e-shopu! Vaše pochvala nás nesmírně potěšila a moc si jí vážíme.
Jsme rádi, že Vám naše dobroty chutnají a že jste s nákupem u nás spokojeni. Snažíme se Vám nabídnout jen to nejlepší - ať už se jedná o kvalitní med, rychlé dodání, nebo milou komunikaci.
Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější a Vaše kladná recenze nás motivuje k tomu, abychom i nadále dělali vše pro to, abychom Vám i v budoucnu poskytovali ten nejlepší servis a produkty té nejvyšší kvality.
Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další objednávky!
S pozdravem,
Zdeňka
AV
Andy Vraná
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.7.2024
MS
Monika Svobodová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.7.2024
PJ
PJ Janovský
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.7.2024
Jako vždy, velká spokojenost a výborná chuť.
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
15.7.2024
Milý pane Janovský,
tímto bychom Vám chtěli z celého srdce poděkovat za Vaše úžasné hodnocení našich medů a našeho e-shopu! Vaše slova pochvaly pro nás moc znamenají a velice si jich vážíme.
Jsme nesmírně rádi, že Vám naše produkty chutnají a že jste s nákupem v našem e-shopu byli spokojeni. Snažíme se, abychom našim zákazníkům nabídli jen to nejlepší, ať už se jedná o kvalitní med, rychlé a spolehlivé dodání, nebo vstřícnou komunikaci.
Vaše spokojenost je pro nás prioritou a Vaše kladná recenze nás motivuje k tomu, abychom i nadále dělali vše pro to, abychom Vám i nadále poskytovali ten nejlepší servis a produkty té nejvyšší kvality.
Ještě jednou Vám moc děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na Vaše další objednávky!
S pozdravem,
Zdeňka
P.S. Nezapomeňte se podívat i na naše další produkty, které by se Vám mohly líbit!
ES
Eva Smolová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.7.2024
Bezva produkty v malých baleních použiju jako pozornosti. Výborné chutě produktů. Fajn mlsání🙂
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
15.7.2024
Milá Evo,
dovolte nám, abychom Vám srdečně poděkovali za Vaše úžasné hodnocení našich medů a e-shopu! Vaše pochvala nás nesmírně potěšila a moc si jí vážíme.
Jsme rádi, že Vám naše dobroty chutnají a že jste s nákupem u nás spokojeni. Snažíme se Vám nabídnout jen to nejlepší - ať už se jedná o kvalitní med, rychlé dodání, nebo milou komunikaci.
Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější a Vaše kladná recenze nás motivuje k tomu, abychom i nadále dělali vše pro to, abychom Vám i v budoucnu poskytovali ten nejlepší servis a produkty té nejvyšší kvality.
Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další objednávky!
S pozdravem,
BM
Bohumír Musil
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.7.2024
Již jsem nakupoval několikrát a vždy ke své úplné spokojenosti.
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
15.7.2024
Milý Bohumíre,
tímto bychom Vám chtěli z celého srdce poděkovat za Vaše úžasné hodnocení našich medů a našeho e-shopu! Vaše slova pochvaly pro nás moc znamenají a velice si jich vážíme.
Jsme nesmírně rádi, že Vám naše produkty chutnají a že jste s nákupem v našem e-shopu byli spokojeni. Snažíme se, abychom našim zákazníkům nabídli jen to nejlepší, ať už se jedná o kvalitní med, rychlé a spolehlivé dodání, nebo vstřícnou komunikaci.
Vaše spokojenost je pro nás prioritou a Vaše kladná recenze nás motivuje k tomu, abychom i nadále dělali vše pro to, abychom Vám i nadále poskytovali ten nejlepší servis a produkty té nejvyšší kvality.
Ještě jednou Vám moc děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na Vaše další objednávky!
S pozdravem,
Zdeňka
P.S. Nezapomeňte se podívat i na naše další produkty, které by se Vám mohly líbit!
JB
Jaroslava Básnerová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.7.2024
LS
Lenka Suchá
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.7.2024
JH
Jaroslava Hanusová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
12.7.2024
Super produkty. Dračí ovoce v medu vynikajicí.Děkuji.
ZP
Zákaznická péče
(Administrátor)
15.7.2024
Milá Jaroslavo,
dovolte nám, abychom Vám srdečně poděkovali za Vaše úžasné hodnocení našich medů a e-shopu! Vaše pochvala nás nesmírně potěšila a moc si jí vážíme.
Jsme rádi, že Vám naše dobroty chutnají a že jste s nákupem u nás spokojeni. Snažíme se Vám nabídnout jen to nejlepší - ať už se jedná o kvalitní med, rychlé dodání, nebo milou komunikaci.
Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější a Vaše kladná recenze nás motivuje k tomu, abychom i nadále dělali vše pro to, abychom Vám i v budoucnu poskytovali ten nejlepší servis a produkty té nejvyšší kvality.
Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další objednávky!
S pozdravem,